środa, 8 maja 2013

Nuda i ...

Mała nuda dzisiaj w domku! :) 
i parę zdań o mnie. /->/ 
Czego nie lubię:
- na pewno kawy, zresztą mój chłopak też, więc nie uzależnimy się od niej jak większość osób i nie będziemy musieli wydawać na to pieniędzy nie potrzebnie.
- nie przepadam za jajecznicą, plackami ziemniaczanymi, flaczkami, oscypkami i serem żółtym, no chyba że jest stopiony.
- nienawidzę wręcz dwulicowych ludzi, puszczania plotek z zazdrości czy plotkowania na czyiś temat.
- strasznie denerwuje mnie to jak ktoś wpieprza się w moje życie, mówi mi jak mam żyć, co robić i próbuje żyć za mnie.
- nie lubię jak ktoś narzuca mi swoje poglądy i tok myślenia, nie wiem czy niektórzy są ułomni czy po prostu nie rozumieją, że każdy jest inny.
- nie lubię papierosów, sama kiedyś paliłam owszem ale to było w gimnazjum teraz cieszę się, że nie jestem uzależniona i nie wydaję pieniędzy w błoto.

Kilka słów o mnie: 
Jestem osobą wierzącą i praktykującą, staram się żyć zgodnie z 10 przykazaniami i Bogiem. Jestem cholerykiem tak jak i mój Ukochany. Mam marzenia, które mam zamiar spełnić i dążę do nich. Nie przejmuje się tym co o mnie myślą i mówią inni. Staram się uczyć dobrze tak by w życiu niczego nie żałowała i by moja mama była ze mnie dumna. W życiu nigdy nikogo nie udaję, przez co ludzie często zazdroszczą. 


Co kocham: 
- ogólnie to życie, ponieważ przy spełnianiu marzeń jest ono kolorowe, mimo tego, że bywają te gorsze dni to i tak po burzy zawsze musi wyjść słońce
- jeśli chodzi o miasta to kocham LONDYN byłam tam na warsztatach językowych i wcale nie chciałam z tam tond wracać, jest to piękne miasto!!! 
- kocham konie i jazdę konną, niestety na razie nie mogę praktykować pasji iż nie ma money money

- moja rodzina, z nimi przeżyłam pierwsze kilkanaście lat mojego życia i to oni nauczyli mnie bardzo wiele, jestem i za to wdzięczna.
- kocham zakupy jakiekolwiek - ubrania, meble, gadżety, drobiazgi, biżuteria, a najbardziej to kocham kupować prezenty innym i kiedy widzę uśmiech jakie sprawiają to mam wielką ochotę kupować więcej. ( Kupuję rzeczy zawsze potrzebne, staram się zawsze słuchać kto o czym mówi, co chce sobie kupić lub co by chciał mieć, wtedy to właśnie ja kupuję i proszę - uśmiech pojawia się na twarzy! ) 3 komentarze:

 1. Masz bardzo ładną figurę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ladne wlosy:)
  zapraszam do mnie w wolnej chwili:

  ajdaaa.blogspot.com
  i jesli sie spodoba to na strone fanpage na Facebooku:
  https://www.facebook.com/ajdaaa92

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń